Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Falešné kamarádky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Falešné kamarádky Empty
PříspěvekPředmět: Falešné kamarádky   Falešné kamarádky Empty29/9/2011, 11:51

Taky máte ve svém okolí mrchu, která se tváří, že jí můžete věřit, že všechno, co jí řeknete, je u ní v bezpečí, ale při nejbližší možné příležitosti vás neváhá podrazit? Jak se s ní vypořádat? Co na ně platí? Jak je poznat (protože někdy jsou opravdu dost inkognito)?
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Falešné kamarádky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Falešné kamarádky   Falešné kamarádky Empty29/9/2011, 19:11

Mám( měla jsem) ve svém okolí někoho takového.. Neřekla bych úplně mrchu.. Spíš je hodně naivní..hloupá..Měla jsem jí až moc blízko a nechávala si líbit žárlivost a nepřejícnost..Ale už jsem ji odstřihla..
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Falešné kamarádky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Falešné kamarádky   Falešné kamarádky Empty29/9/2011, 20:41

Snad jako každej jsem to za svůj život, ač docela krátký zažila...vždycky to zamrzí, zabolí, přijdou chvilky proč?! atd...a pak to čas prostě zahojí a přijdou zase noví lidé...ale je to velmi nepříjemný, což určitě hodně z vás ví.
Návrat nahoru Goto down
tyweee

tyweee


Kolik jsem toho napsal/a : 7
Odkdy jsem v Budoáru : 12. 09. 11

Falešné kamarádky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Falešné kamarádky   Falešné kamarádky Empty3/3/2012, 17:16

Jo zazila, bylo to velke zklamani. Ale uz je to dyl a tak to neboli,jako to bolelo tehdy. Uz proste nechybi, asi je to i tim, ze jak clovek starne, tak spousty veci bere jinak, nez kdyz byl takovy telatko:) cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Falešné kamarádky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Falešné kamarádky   Falešné kamarádky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Falešné kamarádky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: LIFESTYLE :: Vztahy-
Přejdi na: