Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Výýborně se to tu rozjíždí!

Goto down 
+3
Alessandrita
Michelle
Michell
7 posters
AutorZpráva
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty28/9/2011, 18:57

Téda holky, došla jsem z práce a čučím jak puk jak se to tu rozjelo..tak snad to bude jen a jen lepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Michelle

Michelle


Kolik jsem toho napsal/a : 39
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty28/9/2011, 19:14

Co dodat, je to tady perfektní. Cítím se jako jako bych byla v kavárně lol! žádné mazání všeho co se nelíbí, žádné nafrfňané slečny s fakem LV kolem ručičky. Co víc si přát? cheers
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty28/9/2011, 19:17

Ty mě ale pěkně štveš ! Very Happy Nemůžeš se tu jmenovat jinak ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelle

Michelle


Kolik jsem toho napsal/a : 39
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty28/9/2011, 19:22

Já se zaregistrovala, koukla na nějaký seznam a ejhle lol! lol! To víš, máme krásné jméno cheers
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty28/9/2011, 19:28

Grrrn Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty29/9/2011, 20:13

Napadlo mě, že bychom mohly dát nějak vědět i jiným účastnicím jistého fora.. Kterým leze na nervy cenzura...
Návrat nahoru Goto down
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty29/9/2011, 20:31

Taky se mi líbí, že se to tu chytlo. Pro začátek je to dost dobrý, doufejme, že to tu neupadne Cool
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty29/9/2011, 20:44

Co třeba i Facebook kampaň Very Happy nebo už probíhá Smile Líbí se mi, že je to tady takové "útulné" a žádné pipky...
Návrat nahoru Goto down
Jasmine

Jasmine


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty29/9/2011, 21:19

Taky jsem moc ráda, že tohle förum existuje, cítím se tu ohromně příjemně (narozdíl od některých jiných ... ehm ...) Laughing
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty29/9/2011, 22:22

Mám z vás, holky, radost! Wink A děkuju, že se na vybudování Budoáru podílíte!

Uvítám Vaše nápady, jak dál Budoár propagovat. Některé holky z nejmenovaného fóra jsem k nám už pozvala, pokuď tam máte nějaké kontakty, dejte jim o nás taky vědět Smile

Facebook kampaň, hmm... Já už jsem odkaz odeslala všem svým "přátelům", který by to mohlo zajímat... Pokuď bych vytvořila FB stránku, šířily byste jí dál? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty30/9/2011, 05:55

Už jsem na to odkázala bližší lidi...ale na FB bych to klidně odkázala, pokud by šlo změnit moje jméno??? Laughing Protože sem píšu i věci, které zas nemusí vědět někteří dopodrobna...třeba to o mojí antikoncepci nebo moje témata v sexu lol!
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty1/10/2011, 19:02

Tady máte, holky, FB stránku https://www.facebook.com/pages/Budo%C3%A1r/267059506658597#!/pages/Budo%C3%A1r/267059506658597?sk=wall

Šiřte dál, ne, že jsem to dělala zbytečně Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty4/1/2012, 15:57

a tak sakryš nějak je tu mrtvo ! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
simca555

simca555


Kolik jsem toho napsal/a : 2
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 01. 15

Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty11/1/2015, 18:29

jo, je tu mrtvo Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.babyburza.cz
Sponsored content





Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výýborně se to tu rozjíždí!    Výýborně se to tu rozjíždí!  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výýborně se to tu rozjíždí!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O BUDOÁRU :: Proč vzniklo toto fórum, jak to tu funguje, co můžete čekat-
Přejdi na: