Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Jak u vás probíhala autoškola?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Jak u vás probíhala autoškola? Empty
PříspěvekPředmět: Jak u vás probíhala autoškola?   Jak u vás probíhala autoškola? Empty28/9/2011, 11:26

Mám za sebou asi devět jízd ze 14ti...no, a pocity nijak extra...mám docela obavy, i když si je nehci připouštět. A to jsem tam nastupovala se sebevědomím, jak mi to půjde...i rodiče jsou dobří řidiči. Tak jak to bylo s vámi? Udělali jste ji napoprvé? Za měsíc mě čekají závěrečky, takže nervy trochu už pracují plus škola do toho. No, budu ráda za povzbuzení Smile
Návrat nahoru Goto down
Veronika

Veronika


Kolik jsem toho napsal/a : 23
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 10. 11

Jak u vás probíhala autoškola? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak u vás probíhala autoškola?   Jak u vás probíhala autoškola? Empty27/10/2011, 18:57

Když si vzpomenu na skoro šest let zpátky (to to letí, přijde mi to jako včera), když jsem dělala autoškolu, tak se ještě teď děsím a říkám si, jak jsem to mohla udělat. scratch Moje první jízda byla naprostá katastrofa, nikdy předtím jsem auto neřídila, a tak když jsme s instruktorem nasedli a on řekl točte doprava, já točila doleva a obráceně Question . Byla jsem úplně hotová z toho, že to jede a že to řídím já, natož abych se soustředila, kam směřuju volant Arrow .
Další jízdy nebyly o mnoho lepší, vždycky, když jsem někomu musela zastavit na přechodu, tak mi to chcíplo a opětovné startování a řvoucí motor hnaný do otáček každého na přechodu děsil natolik, že se všichni otáčeli, co to tam provádím. affraid

Nakonec se mi zdárně podařilo vše napoprvé cheers , ale dodnes nechápu, jak jsem to dokázala.
Cvik do nohou jsem dostala až po obdržení řidičáku (trénovala jsem a trénovala Very Happy) a dnes řídím tak nějak normálně.
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Jak u vás probíhala autoškola? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak u vás probíhala autoškola?   Jak u vás probíhala autoškola? Empty27/10/2011, 19:15

A jaký máte zkušenosti s instruktorama? Snad všichni v mým okolí měli nějakýho magora nebo úchyláka...
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Veronika

Veronika


Kolik jsem toho napsal/a : 23
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 10. 11

Jak u vás probíhala autoškola? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak u vás probíhala autoškola?   Jak u vás probíhala autoškola? Empty27/10/2011, 19:29

Lucy napsal:
A jaký máte zkušenosti s instruktorama? Snad všichni v mým okolí měli nějakýho magora nebo úchyláka...
no abych byla upřímná, tak tomu mýmu hrozně smrdělo z pusy a pořád mi dával ruku na koleno, což mi nebylo moc příjemný...a taky jsem na něj pořád někde musela v autě čekat, než si vyřídil nějaký pochůzky, ale ve finále mě podržel, snažil se pomoct a bylo vidět, že opravdu chce, abychom zkoušky udělali...
Zato ségra (letos) měla celou dobu instruktora skvělýho, ale spolu s inspektorem ji při závěrečných jízdách tak potrápili, že jí to dali až napočtvrtý...(nechali ji jezdit 45-50minut, jako by čekali než udělá nějakou chybu...já to měla odbytý do 20ti minut)..a ve finále se ještě ani netajili tím, že si na sebe nějak vydělat musí Exclamation
Návrat nahoru Goto down
simca555

simca555


Kolik jsem toho napsal/a : 2
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 01. 15

Jak u vás probíhala autoškola? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak u vás probíhala autoškola?   Jak u vás probíhala autoškola? Empty11/1/2015, 18:36

Lucy napsal:
A jaký máte zkušenosti s instruktorama? Snad všichni v mým okolí měli nějakýho magora nebo úchyláka...

naštěstí u mě to bylo ok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.babyburza.cz
Sponsored content





Jak u vás probíhala autoškola? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak u vás probíhala autoškola?   Jak u vás probíhala autoškola? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak u vás probíhala autoškola?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: LIFESTYLE :: Zábava / koníčky-
Přejdi na: