Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty25/9/2011, 13:28

Už hodně dlouhou dobu jsem četla o úspěších v léčbě akné pomocí vitamínu B5 ve vysoké koncentraci (1 tableta 500 mg), s tím, že denně se užívá až 10 tablet. Donedávna v ČR ještě k nesehnání, jediná možnost byla objednání ze zahraničí.

Nyní ho můžete sehnat na stránkách aknevitamin.cz. Konečně mám svojí Bé pětku doma a vkládám do ní velký naděje. Užívám od včerejška a budu vás informovat o průběhu "léčby" Smile


A samozřejmě tu uvítáme vaše zkušenosti!
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty27/9/2011, 19:32

To mě zajímá, nezapomeň pak aktualizovat Wink
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty2/10/2011, 19:34

Jestli z vás holky někdo B5 zkoušel, nenastalo u vás zezačátku přechodný zhoršení pleti? Protože to se teď u mě právě děje, a doufám, že je to přechodný... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty3/10/2011, 17:41

někde to píšou, že se to stává..., ale u mě ne...
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty3/10/2011, 17:42

Já to teď neberu, nejsou finance na všechno hnedka Very Happy ale brala jsem pak jen tak, jak se mi chtělo...a pak třeba jednu...kolik bereš?
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty3/10/2011, 18:21

2g, 2 tablety ráno, 2 večer... A pleť mám děsnou Sad
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty3/10/2011, 19:59

Lucy napsal:
2g, 2 tablety ráno, 2 večer... A pleť mám děsnou Sad
A není to alergická reakce? Dočetla jsem se, že může být. Asi bych to být Tebou radši přestala brát...
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty3/10/2011, 20:57

Lucy napsal:
2g, 2 tablety ráno, 2 večer... A pleť mám děsnou Sad

A bereš ještě něco? nebo nemáš teď velkej stres? U mě je to hodně i o životní fázi, stresu atd...
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty3/10/2011, 22:01

Lourdes napsal:
Lucy napsal:
2g, 2 tablety ráno, 2 večer... A pleť mám děsnou Sad

A bereš ještě něco? nebo nemáš teď velkej stres? U mě je to hodně i o životní fázi, stresu atd...

Jo, stres by byl – nová práce, to asi stačí Smile Ale já se stresuju víceméně pořád, teď to není o moc horší. A alergická reakce to asi nebude, jsou to prachobyčejný beďary Rolling Eyes Tak nevím, jestli nějakou dobu ještě počkat, nebo tu dávku zkusit ještě zvýšit?
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty4/10/2011, 18:09

Lucy napsal:
Lourdes napsal:
Lucy napsal:
2g, 2 tablety ráno, 2 večer... A pleť mám děsnou Sad

A bereš ještě něco? nebo nemáš teď velkej stres? U mě je to hodně i o životní fázi, stresu atd...

Jo, stres by byl – nová práce, to asi stačí Smile Ale já se stresuju víceméně pořád, teď to není o moc horší. A alergická reakce to asi nebude, jsou to prachobyčejný beďary Rolling Eyes Tak nevím, jestli nějakou dobu ještě počkat, nebo tu dávku zkusit ještě zvýšit?

Lucy, napiš té slečně/paní, co to prodává. Je velice ochotná a lidská. Poradí Ti, když jí to objasníš a můžete být i v kontaktu. Ona sama to bere.



Návrat nahoru Goto down
Lorien

Lorien


Kolik jsem toho napsal/a : 1
Odkdy jsem v Budoáru : 02. 08. 12

Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty2/8/2012, 20:54

Ahoj, tak jak to dopadlo? Zlepšila se ti pleť?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)   Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vitamin B5 (Pantothenic acid – Kyselina pantothenová)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: KOSMETIKA :: Akné a jiné dermatologické problémy-
Přejdi na: