Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní

Goto down 
+3
Lucy
Emilie
Alessandrita
7 posters
AutorZpráva
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty13/9/2011, 09:34

Které to jsou? O kterých bysme měly vědět?
Návrat nahoru Goto down
Emilie

Emilie


Kolik jsem toho napsal/a : 10
Odkdy jsem v Budoáru : 17. 09. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty18/9/2011, 07:52

Čas od času si koupím pleťové krémy od Ryoru a jsem spokojená. Jaké máte zkušenosti vy?
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty18/9/2011, 13:01

Ryor právě přírodní není. Řadím ho do své kategorie "pseudopřírodní české bylinné kosmetiky" Smile


Ale asi je to lepší volba, než klasická "drogérka". Já jsem byla celkem spokojená s jejich přípravky na tělo z řady Body Form – Břečťanový gel, Silueta, Zpevňující emulze – ty byly fajn.
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty18/9/2011, 14:26


JAK POZNAT SKUTEČNĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKU:



1/ CERTIFIKÁTY, např:

BDIH (Německo, značky: Logona, Lavera, Dr. Hauschka, Santé...)

EcoCert ECO / EcoCert BIO
(Francie)

CPK / CPK BIO (Česká republika, značky: Saloos, Nobilis Tilia – pozor, ne vše z Nobilisu má certifikaci, Karel Hádek, Original Atok – u něj také raději pozor, ne vše stoprocentní)


2/ BEZ OBSAHU MINERÁLNÍCH OLEJŮ (paraffinum liquidum)


3/ NEOBSAHUJE SYNTETICKÉ TENZIDY (Sodium Laureth Sulfate, Amonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine... lidově řečeno "pěnidla"). Přírodní tenzid získávaný z kokosového oleje je například Amonium Lauryl Sulfate.


4/ BEZ PARABENŮ (syntetických konzervantů)

Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: přírodní kosmetika   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty25/9/2011, 06:31

Nevím jestli se jí dá říkat zcela přírodní Very Happy ale já musím mít doma pořád skořicový gel. Mažu si s tím každej večer pozadí a stehna a prostě za tu cenu je super! Wink
Návrat nahoru Goto down
aiwi

aiwi


Kolik jsem toho napsal/a : 2
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 10. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty31/10/2011, 22:35

No, mě by zajímalo, jestli je topvet.cz přírodní kosmetika? Ale řekla bych, že je.
Návrat nahoru Goto down
Iveta

Iveta


Kolik jsem toho napsal/a : 5
Odkdy jsem v Budoáru : 26. 10. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty2/11/2011, 12:04

aiwi napsal:
No, mě by zajímalo, jestli je topvet.cz přírodní kosmetika? Ale řekla bych, že je.
Já myslím, že jak co. Oleje přírodní budou a ty krémy zase zcela přírodní nejsou Wink
Návrat nahoru Goto down
Křižík

Křižík


Kolik jsem toho napsal/a : 22
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 09. 11

Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Přírodní kosmetika   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty7/1/2012, 18:29

Přírodní kosmetiku dělají Karl Hadek, Nobilis Tilia, Saloos, Lavera, v DM drogeriích prodávají Alverde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní   Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Značky kosmetiky, které jsou opravdu přírodní
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Umělé řasy s lepidlem, které opravdu drží
» Korektor, který opravdu kryje
» Seriály, které jste sledovali/sledujete
» Filmy, na které jen tak nezapomenete
» Vitamíny, které pravidelně užíváte na cokoliv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: KOSMETIKA :: Přírodní kosmetika-
Přejdi na: