Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Oblíbené tělové mléka / másla...

Goto down 
+3
Helli
Jasmine
Michell
7 posters
AutorZpráva
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty16/9/2011, 14:34

Co rády používáte? A pravidelně, nebo nárazově ?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty16/9/2011, 14:35

Já si poslední dobou oblíbila Garnier 7 days s kakaovým maslem...Strašně dlouho jsem opravdu hydratovaná Smile Navíc i příjemně voní.. A cena je taky fajn
Návrat nahoru Goto down
Jasmine

Jasmine


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty28/9/2011, 14:22

Ten jsem si taky moc oblíbila! Postupně je zkouším všechny, kakao krásně voní ale hůř se mi roztírá, s mangovým olejem mi neseděl ani vůní, ani konzistencí a teď mám aloi, ta mi vyhovuje zatím nejvíc. albino
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty28/9/2011, 18:54

A taky seš tak strašně dlouho hydratovaná ? mě to strašně překvapilo.. paráda ! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jasmine

Jasmine


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty28/9/2011, 19:49

Právě taky mám ten pocit, kolikrát ještě druhý den se mazat nemusím (i přes všechno sprchování). A voní i z kůže, a to já můžu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Kolik jsem toho napsal/a : 39
Odkdy jsem v Budoáru : 20. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty12/10/2011, 11:51

Zrovna včera jsem si koupila v DM tělové mléko z řady Balea young a voní naprosto božsky ! Sice tuto značku vůbec nemusím, ale ta vůně mě dostala. Je to ale limitka tak si budu muset nakoupit do zásoby.
Návrat nahoru Goto down
Anetta

Anetta


Kolik jsem toho napsal/a : 5
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 10. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty13/10/2011, 13:58

Mám ráda másla z The Body Shop, ale jen ty neovocné vůně. Smile
Návrat nahoru Goto down
Iveta

Iveta


Kolik jsem toho napsal/a : 5
Odkdy jsem v Budoáru : 26. 10. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty2/11/2011, 12:07

Nedávno jsem si koupila máslo od Alverde s mandarinkou a taky s makadamiovým oříškem, musím říct, že jsou perfektní, pokožka je jemná a krásně voní, hlavně to mandarinkové Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jasmine

Jasmine


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty2/11/2011, 20:16

Iveto, a jakou mají konzistenci? Neni to makadamiové moc hutné?
Návrat nahoru Goto down
Iveta

Iveta


Kolik jsem toho napsal/a : 5
Odkdy jsem v Budoáru : 26. 10. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty3/11/2011, 06:39

Jasmine napsal:
Iveto, a jakou mají konzistenci? Neni to makadamiové moc hutné?
Je to takový hutnější krém, není to třeba jako od Saloos, to je takové strašně tuhé, tohle ne.
Návrat nahoru Goto down
misty87

misty87


Kolik jsem toho napsal/a : 22
Odkdy jsem v Budoáru : 04. 10. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty3/11/2011, 08:30

Taky jsem vyzkoušela to Alverde makadamiové máslo a je super...hlavně na lokty a suché ruce. Je totiž hodně "výživné", ale skvěle se roztírá. Teď jsem si pro změnu koupila Alverde tělové mléko s růží a to je taky dobré a hezky voní. sunny
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty5/11/2011, 12:40

excipial u lipolotio nebo nejsou špatné za tu cenu od Balea, když chci i vonět....(třeba medový, kakaový se třpytkami na léto)
Návrat nahoru Goto down
Jasmine

Jasmine


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 09. 11

Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty19/11/2011, 16:26

Potvrzuji Alverde máslo s mandarinkou! Nádherně voní, rychle se vstřebává a pokoka je pak úžasně sametová Smile
Ještě si brousím zoubky na nějaký tělový olej (koukala jsem na nobilis), máte něco odzkoušeno?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblíbené tělové mléka / másla... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené tělové mléka / másla...   Oblíbené tělové mléka / másla... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oblíbené tělové mléka / másla...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tělové peelingy
» Oblíbené beauty blogy a blogerky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: KOSMETIKA :: Péče o tělo / tělová mléka, másla, depilace /-
Přejdi na: