Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Osvědčené e-shopy s parfémy

Goto down 
+4
Labradoora
Lucy
Michell
Alessandrita
8 posters
AutorZpráva
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty13/9/2011, 13:46

E-shopy, kde rády nakupujete
Návrat nahoru Goto down
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty13/9/2011, 13:57

Já už asi jen v parfumerkách..
Naposledy jsem objednávala z x-parfemů a moje marry me má úplně jinou mašličku než na oficiálních fotkách a než v parfumerii..A Lanvin Eclat de arpage má jiný zlatý emblém..
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty13/9/2011, 14:54

Xparfémům věřím, v podstatě už kupuju jenom u nich. Ještě mám dobrou zkušenost s Kupparfem.cz a Perfemy.net

Elnino je jasná osvědčená kvalita, ale jsou prostě dražší. Všimla jsem si, že poslední dobou šli s cenama dolů, zato to dorovnali poštovným.


Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty13/9/2011, 16:00

Já souhlasím s Xparfemy a Elninem. Něco jsem kdysi objednala i z Ketonu, a taky super.
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty13/9/2011, 16:37

Michell napsal:
Já už asi jen v parfumerkách..
Naposledy jsem objednávala z x-parfemů a moje marry me má úplně jinou mašličku než na oficiálních fotkách a než v parfumerii..A Lanvin Eclat de arpage má jiný zlatý emblém..

Někdy se flakóny v jednotlivých velikostech trochu liší, možná to bylo tím... Nejvíc "odfláklý" a nejčastěji se liší 30 ml flakóny.
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty13/9/2011, 19:36

mám 75 ml.... Sad
Návrat nahoru Goto down
Labradoora
Moderátorka
Moderátorka
Labradoora


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty14/9/2011, 08:50

včera na xparfemy.cz, ale je pravda, že mě štve, že mail s číslem účtu přijde někdy až po třech dnech, kdy se konečně dostanou ke kontrole naskladnění.
Dřív ráda na parfemy-elnino.cz, ale zrušil posílání zadáčo ( stejně jako parfums.cz ), takže v podstatě střídám tyhle tři zmíněné...
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty14/9/2011, 13:50

Michell napsal:
mám 75 ml.... Sad


To by fake být neměl, nejčastěji se padělají 100 ml, a navíc, za Xparfémy bych dala (skoro) ruku do ohně Smile
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Michelle

Michelle


Kolik jsem toho napsal/a : 39
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty27/9/2011, 14:15

Michell napsal:
Já už asi jen v parfumerkách..
a moje marry me
jé, právě ten mi včera došel.
Ráda objednávám z www.popa.cz Jsou rychlí, levní a příjemní
Mimochodem všimly jste si, jak jsou parfemy.cz předražení? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Křižík

Křižík


Kolik jsem toho napsal/a : 22
Odkdy jsem v Budoáru : 27. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty7/1/2012, 18:42

Mám dobrou zkušenost s www.abby-kosmetika.cz, teď jsem tam sehnala pro mamku i to původní Opium, které nejde nikde sehnat.
Návrat nahoru Goto down
Jasmine

Jasmine


Kolik jsem toho napsal/a : 34
Odkdy jsem v Budoáru : 28. 09. 11

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty17/1/2012, 23:20

Xparfemy a elnino každopádně , ještě přidávám svoje dobré zkušenosti s www.cosmo.cz
Návrat nahoru Goto down
MaryMe

MaryMe


Kolik jsem toho napsal/a : 4
Odkdy jsem v Budoáru : 17. 11. 12

Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty25/11/2012, 17:12

parfémy si objednávám už jenom na www.parfums.cz. Mají nejlepší ceny a dopravu mám zdarma jelikož vyzvedávám osobně na pobočce Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Osvědčené e-shopy s parfémy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osvědčené e-shopy s parfémy   Osvědčené e-shopy s parfémy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Osvědčené e-shopy s parfémy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: KOSMETIKA :: Vůně / parfémy, parfémované vody, toaletní vody /-
Přejdi na: