Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty2/10/2011, 08:34

Vážíte se často nebo si rádi dopřejete a pak se někdy zvážíte pro kontrolu...? Je to dost široké téma.
Návrat nahoru Goto down
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty2/10/2011, 10:39

Vážím se 1x za rok na preventivce u doktora a už tak od 15ti vážím pořád stejně, takže asi tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty2/10/2011, 11:02

Alessandrita napsal:
Vážím se 1x za rok na preventivce u doktora a už tak od 15ti vážím pořád stejně, takže asi tak Smile

Od 15ti?! Tak to máš super! A to samo nebo se hlídáš?
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Adminka
Adminka
Lucy


Kolik jsem toho napsal/a : 97
Odkdy jsem v Budoáru : 11. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty2/10/2011, 11:52

Karolka napsal:
Alessandrita napsal:
Vážím se 1x za rok na preventivce u doktora a už tak od 15ti vážím pořád stejně, takže asi tak Smile

Od 15ti?! Tak to máš super! A to samo nebo se hlídáš?

Prosím tě, Aless je taková nadpozemská bytost, na ní se zákony jako na nás, běžný smrtelníky, nevztahujou Smile Takže se jí ani neptejte, jaktože má tak krásný vlasy, pleť, dokonalou váhu... Na nás to stejně nezabere Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://lucysboudoir.blogspot.com/
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty4/10/2011, 18:15

Lourdes napsal:
Alessandrita napsal:
Vážím se 1x za rok na preventivce u doktora a už tak od 15ti vážím pořád stejně, takže asi tak Smile

Od 15ti?! Tak to máš super! A to samo nebo se hlídáš?
Samo...Nevím, jak je to možné, ale prostě jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Alessandrita
Moderátorka
Moderátorka
Alessandrita


Kolik jsem toho napsal/a : 152
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty4/10/2011, 18:16

Lucy napsal:
Karolka napsal:
Alessandrita napsal:
Vážím se 1x za rok na preventivce u doktora a už tak od 15ti vážím pořád stejně, takže asi tak Smile

Od 15ti?! Tak to máš super! A to samo nebo se hlídáš?

Prosím tě, Aless je taková nadpozemská bytost, na ní se zákony jako na nás, běžný smrtelníky, nevztahujou Smile Takže se jí ani neptejte, jaktože má tak krásný vlasy, pleť, dokonalou váhu... Na nás to stejně nezabere Very Happy
Lucy, ty jsi zlatá I love you Wink
Návrat nahoru Goto down
tyweee

tyweee


Kolik jsem toho napsal/a : 7
Odkdy jsem v Budoáru : 12. 09. 11

Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty3/3/2012, 18:46

Aless je nadpozemska bytost? Jeeee, konecne jsem se dockala a videla, aspon na obrazku andela;)

Jinak ja se nevazim, protoze kdyz se zvazim, tak jsem pak na sebe nastvana a to preci nechci rendeer
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?   Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sledujete si pečlivě váhu nebo to až tak nehrotíte?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seriály, které jste sledovali/sledujete
» Bižuterie nebo kovové šperky? (zlato, stříbro, ocel...)
» Upřednostňujete sprchové gely nebo klasická mýdla (tablety)?
» Preferujete častěji tenisky, balerínky atd... nebo podpatky pro běžnější nošení?
» Parfém, který upředňostňujete nebo se chystáte koupit teď na období podzim/zima?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: LIFESTYLE :: Zdraví / péče o něj / léčba-
Přejdi na: