Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosmetika / móda / vztahy / vše, co Vás zajímá...
 
PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  

 

 Plastika nosu

Goto down 
+3
ShoesManiac
bezšminekaniskošem
Michell
7 posters
AutorZpráva
Michell

Michell


Kolik jsem toho napsal/a : 90
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Plastika nosu   Plastika nosu Empty30/9/2011, 20:25

Máte s tím někdo zkušenosti? třeba ze svého okolí... Dost o tom uvažuji.. Mám křivý nos... Nevšimne si toho nikdo na první pohled, ale při pořádném zadívání.. To by mi ani nevadilo, ale špatně se mi přes něj i dýchá.. Mám za to, že jako malá jsem si ho rozrazila při skutálení do sklepa, ale ani mamka si na to nevzpomíná.. Tak nevím jestli to byl jen živý sen, pamatuji si i, že jsem měla ten strup natřený nazeleno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bezšminekaniskošem
Moderátorka
Moderátorka
bezšminekaniskošem


Kolik jsem toho napsal/a : 49
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty4/10/2011, 15:07

Měla jsem kamarádku která si nechala ze hřbetu nosu odstranit kůstku,která jí na nose dělala malou hrčku...a dobrý...dnes už má krásnej nosánek...jestli se ti špatně dýchá,tak do toho jdi,tam není co řešit...a myslím,že bát se není čeho,nejhůře se prý akorát hojí nosní chrupavky,když někdo nechce onu bambulku na nose moc výraznou...v případě ,že máš mastnou plet ,se prý rány hůř a déle hojí.ale kosti prý docela rychle a bez problémů...
Návrat nahoru Goto down
ShoesManiac

ShoesManiac


Kolik jsem toho napsal/a : 7
Odkdy jsem v Budoáru : 26. 10. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty26/10/2011, 10:38

Nad plastikou nosu už uvažuju delší dobu.
Ale pořád se k ní nějak nemůžu rozhoupat.
Má někdo z vás zkušenosti s Dr.Válkou z Laurey?
Co jsem si nastudovala, tak dělá krásné rovné nosy, já mám nos docela výrazný a trápí mne hodně Sad
Návrat nahoru Goto down
Lourdes
Moderátorka
Moderátorka
Lourdes


Kolik jsem toho napsal/a : 108
Odkdy jsem v Budoáru : 24. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty26/10/2011, 13:39

bezšminekaniskošem napsal:
Měla jsem kamarádku která si nechala ze hřbetu nosu odstranit kůstku,která jí na nose dělala malou hrčku...a dobrý...dnes už má krásnej nosánek...jestli se ti špatně dýchá,tak do toho jdi,tam není co řešit...a myslím,že bát se není čeho,nejhůře se prý akorát hojí nosní chrupavky,když někdo nechce onu bambulku na nose moc výraznou...v případě ,že máš mastnou plet ,se prý rány hůř a déle hojí.ale kosti prý docela rychle a bez problémů...

Ten hrbol nahoře mi jinak kazí docela hezký nos. Mamka říkala, že to jde i bez většího zásahu než je třeba úplná plastika celého nosu. Je to pravda? Jde to třeba jen tak zbrousit...jednou se s tím chystám něco udělat...není to tak "moc" šílený, ale přece jenom...
Návrat nahoru Goto down
bezšminekaniskošem
Moderátorka
Moderátorka
bezšminekaniskošem


Kolik jsem toho napsal/a : 49
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: plastická operace hřbetu nosu   Plastika nosu Empty26/10/2011, 15:19

http://www.perfectclinic.cz/fotostory-operace-nosu/
třeba tady odstranovali kost na hřbetu nosu..z orlího rovný nos...pročti si to..dívka tam popisuje celou událost.http://www.esthe-plastika.cz/knihy/nos-ocima-plastickeho-chirurga/kosmeticke-a-jine-vady-nosu-a-jejich-korekce.htm
Návrat nahoru Goto down
bezšminekaniskošem
Moderátorka
Moderátorka
bezšminekaniskošem


Kolik jsem toho napsal/a : 49
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty26/10/2011, 19:17

zbrousit nebo celková operace,pořád je to operace ,před kterou musíš mít všechny předoperační vyšetření atd..Zbrousit to jistě můžou ,ale musí se tam pořád nějak dostat dovnitř.Možná by to chtělo, se informovat přímo u odborníka,on ti popíše postup a dá ti další info .
můj příspěvek se otiskl se tvou fotografiíVery Happy..smázla jsem ho,ale tím zmizel i tvůj příspěvek..Nějak nám to tu blbne.. cheers prosím o opětovné přidání.děkuji cheers
Návrat nahoru Goto down
tyweee

tyweee


Kolik jsem toho napsal/a : 7
Odkdy jsem v Budoáru : 12. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty3/3/2012, 22:48

Ahoj, ja mam za sebou plastiku tvrde i mekke casti nosu u MUDr. Ferry v Praze Laser Esthetic. Byla jsem na zakroku 20.8. 2006, takze uz to nejaka doba je. Mela jsem na konci nosu bambulku a uprostred mensi hrbolek - takze mi tohle spravovali. Pokud bude mit nekdo nejaky dotaz a budu moci na nej odpovedet, tak se ptejte Wink
Návrat nahoru Goto down
bezšminekaniskošem
Moderátorka
Moderátorka
bezšminekaniskošem


Kolik jsem toho napsal/a : 49
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty4/3/2012, 08:00

cheers perfektní..tak už tu máme konečně kočenku po úpravě nosánku..děkujeme cheers
Návrat nahoru Goto down
tyweee

tyweee


Kolik jsem toho napsal/a : 7
Odkdy jsem v Budoáru : 12. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty4/3/2012, 09:15

bezšminekaniskošem napsal:
cheers perfektní..tak už tu máme konečně kočenku po úpravě nosánku..děkujeme cheers
není zač - už jen upravu mozku a budu kompletní rendeer Laughing
Návrat nahoru Goto down
bezšminekaniskošem
Moderátorka
Moderátorka
bezšminekaniskošem


Kolik jsem toho napsal/a : 49
Odkdy jsem v Budoáru : 13. 09. 11

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty4/3/2012, 11:18

cheers tu bych potřebovala též cheers Rolling Eyes lol!
Návrat nahoru Goto down
sadlos

sadlos


Kolik jsem toho napsal/a : 1
Odkdy jsem v Budoáru : 29. 01. 13

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty18/2/2013, 15:58

tyweee napsal:
bezšminekaniskošem napsal:
cheers perfektní..tak už tu máme konečně kočenku po úpravě nosánku..děkujeme cheers
není zač - už jen upravu mozku a budu kompletní rendeer Laughing

A operaci mozku mi udělá jaká chirurgie? Taky bych ji asi potřeboval! Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
MaryMe

MaryMe


Kolik jsem toho napsal/a : 4
Odkdy jsem v Budoáru : 17. 11. 12

Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty24/11/2014, 09:16

Holky, uvažuju o plastice nosu, tak bych byla moc ráda, kdyby se tu našel někdo, kdo to podstoupil nedávno a podělil se o zkušenosti Smile Já mám křivou nosní přepážku a špatně se mi dýchá...ani s tvarem nosu nejsem spokojená, jelikož mám takovou skobičku....takže plastika nosu u mě bude z obou důvodů Smile

Chtěla bych asi něco takového
Plastika nosu Aexjcz

Znáte někoho v ČR, kdo dělá opravdu hezké nosy? A nevíte, jestli je tu možnost aspoň částečného proplacení plastiky nosu pojišťovnou, když to je právě i ze zdr. důvodů?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plastika nosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plastika nosu   Plastika nosu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Plastika nosu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: ÚPRAVY S POMOCÍ PLASTICKÉ CHIRURGIE / ANEB KDYŽ NÁM PŘÍRODA NADĚLILA MÁLO NEBO PŘÍLIŠ :: Obličej / víčka, rty, nos.../-
Přejdi na: